Kategorie
Uncategorized

ZAPRASZAMY NA XI KONGRES PORT PC

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), który odbędzie się 21 czerwca 2023 r. w Krakowie.
Firma PRAWTECH jest jednym ze sponsorów kongresu.

To doroczne wydarzenie jest najważniejszym dla krajowej branży pomp ciepła i służy jej integracji oraz wymianie wiedzy i doświadczeń. Kongres to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i uwarunkowaniami rozwoju polskiego rynku pomp ciepła w odniesieniu do innych rynków europejskich, polityki Unii Europejskiej i działań polskiej administracji państwowej. To także miejsce premiery wielu przydatnych narzędzi projektowych oraz opracowań związanych z promowaniem i praktycznym wdrażaniem tej szybko rozwijającej się technologii.

Program Kongresu został zaplanowany tak, aby każdy z naszych gości znalazł w nim wiele tematów szczególnie odpowiadających na jego potrzeby. Bezpieczeństwo energetyczne i rozwój energetyki prosumenckiej są wśród tematów, które zostaną poruszone. Gośćmi specjalnymi XI Kongresu będą ważni przedstawiciele administracji państwowej oraz znani eksperci z Polski i zagranicy. Kompleksowy program jest dostosowany do potrzeb producentów, dystrybutorów, przedstawicieli hurtowni, projektantów, wykonawców, serwisantów, przedstawicieli samorządów, organizacji branżowych i uczelni.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia wraz z informacją o rejestracji na wydarzenie znajdują się na stronie internetowej: www.portpc.pl/kongres.
Rejestracja na udział osobisty na miejscu w Kongresie obowiązkowa.
Udział jest płatny, wymagana jest rejestracja. Rejestracja prowadzona jest do 15 czerwca.
– 500 zł netto – cena standardowa 
Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/2zRP49DdqTohskfRA