AKTUALNOŚCI

NOWA STUDNIA ROZDZIELACZOWA TERRA MINI PLUS

Drodzy Klienci,

Mamy przyjemność poinformować, że wprowadziliśmy do produkcji nową generację znakomicie znanej Państwu studni rozdzielaczowej Terra MINI.

Komora Terra MINI PLUS podobnie jak jej poprzedniczka pozwala na zabudowę rozdzielacza wielosekcyjnego dla maksymalnie 6 gruntowych wymienników ciepła.    

Studnia zyskała w  edycji przygotowanej na 2023 rok nowy design, wyjątkową estetykę i  ergonomię sprzyjającą obsłudze instalacji gruntowych pomp ciepła małych mocy. Zadbaliśmy również o wypornościową podstawę komory ułatwiającą bezpieczny montaż studni w gruntach o mniejszej stabilności.  

Zapraszam do kontaktu i bieżącej weryfikacji planów i terminów produkcji Państwa zamówień z zakresu PRAWTECH GEOTHERMAL.  

Czeka nas kolejny dynamiczny i pracowity rok. Będzie to z pewnością udany czas dla branży Odnawialnych Źródeł Energii i tego życzymy Wszystkim Państwu raz jeszcze.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

INSTALACJA DOLNEGO ŹRÓDŁA DLA GRUNTOWEJ POMPY CIEPŁA

Szanowni Państwo,

Jest nam miło powitać Wszystkich Państwa  w Nowym Roku.

Dlatego raz jeszcze życzymy Państwu sukcesów z biznesie i spełnienia wymarzonych planów w roku 2023.

Jednocześnie zapraszamy do lektury materiału, jaki dla promocji technologii gruntowych pomp ciepła ulokowaliśmy na łamach poczytnego branżowego magazynu: „Rynek Instalacyjny”.

Artykuł dostępny TUTAJ

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

10 000 SOND FUTURA

Drodzy Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż w samym 2022 roku wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy Państwu  10 000 sztuk sond serii Terra FUTURA.

To nasz wspólny sukces, za co dziękujemy wszystkim naszym Odbiorcom i Partnerom.

Z tej okazji Zarząd firmy zdecydował nagrodzić na koniec roku kalendarzowego 2022 największego krajowego odbiorcę produktów serii PRAWTECH GEOTHERMAL nagrodą specjalną czyli zgrzewarką elektrooporową wraz ze skanerem laserowym.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w budowę marki PRAWTECH GEOTHERMAL na rynku Odnawialnych Źródeł Energii i zapraszam do dalszego kontaktu.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

WSPARCIE DLA PROJEKTANTÓW W OFERCIE PRAWTECH GEOTHERMAL

Szanowni Państwo,

Rozwijamy się dla Państwa, współtworzymy rynek OZE, wdrażamy z Wami i dla Was.

Dlatego w 2023 roku wesprzemy naszych partnerów i projektantów kolejnym produktem z grupy PRAWTECH GEOTHERMAL. W skrócie FUTURAsoft. Szczegóły nadejdą wkrótce…

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

DZIAŁ FAQ – PORADY i ODPOWIEDZI

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do korzystania z zakładki FAQ stworzonej na naszej stronie internetowej, jako wygodnego narzędzia pozwalającego znaleźć odpowiedzi do rozważanych kwestii i pytań.  Lista poruszanych w dziale FAQ zagadnień jest aktualizowana na bieżąco, tak by trafiała w aktualne potrzeby i zainteresowania rynku i naszych Partnerów handlowych.

Zapraszamy,
PRAWTECH Sp. z o.o.

PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI

Szanowni Klienci,

Dziękujemy za liczny udział wykonawców i instalatorów w konferencji “ENERGOOSZCZĘDNE i NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA DOMU”, zorganizowanej przez firmę SANPOL z Poznania, z merytorycznym udziałem PRAWTECH. Wydarzenie miało miejsce w zeszłym tygodniu w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Mamy nadzieję, że konferencja była dla Państwa okazją do inspirującej wymiany myśli, informacji i doświadczeń związanych z jej tematyką.

Już dziś liczymy na Państwa obecność podczas kolejnej edycji konferencji z naszym udziałem.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlowych

ENERGOOSZCZĘDNE i NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA DOMU

Szanowny Kliencie,

Chcesz zaczerpnąć fachowej wiedzy i dowiedzieć się więcej o nowych rozwiązaniach na rynku? Sprawdź agendę i zgłoś swój udział w konferencji organizowanej przez firmę SANPOL z udziałem m.in. firmy PRAWTECH.

Prelegenci przedstawią wybrane zagadnienia z obszaru pomp ciepła, odnawialnych źródeł energii, wentylacji, instalacji grzewczych i innych mających wpływ na energooszczędne i nowoczesne rozwiązania dla domu.

Więcej informacji wraz z możliwością rejestracji do bezpłatnego uczestnictwa online w wydarzeniu znajdziesz na stronie: konferencja.sanpol.pl

 

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlowych

ZAPRASZAMY NA TARGI BUDOWNICTWA W RZESZOWIE

Szanowni Klienci,

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii, a w szczególności firmy poszukujące technologii gruntowych pomp ciepła na partnerskie stoisko targowe firm Vaillant i PRAWTECH, gdzie nasi pracownicy doradzą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań i produktów.

Targi odbędą się w dniach 17-18 września w Hali Podpromie w Rzeszowie. Produkty serii PRAWTECH GEOTHERMAL znajdziecie Państwo na stoisku nr Z13.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

NOWA SONDA TERRA FUTURA DLA POMP CIEPŁA DUŻYCH MOCY

Drodzy Klienci,

Jest nam miło poinformować, że wprowadziliśmy do oferty najnowszy produkt dedykowany instalacjom gruntowych pomp ciepła dużych i średnich mocy.

Sonda Terra FUTURA fourGEO dostępna jest w konfiguracji 4 x 40mm oraz 4 x 32mm. Najnowsza sonda uzupełnia tym samym typoszereg dobrze znanych Państwu sond serii Terra FUTURA.

Produkt dostępny będzie już w sierpniu, a szczegóły znajdziecie Państwo w najnowszym katalogu PRAWTECH GEOTHERMAL 08_2022.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem produktów PRAWTECH GEOTHERMAL dostępnym w zakładce “Do pobrania” (od 1-go sierpnia).

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

NOWOŚĆ W OFERCIE PRAWTECH GEOTHERMAL 2022

Drodzy Klienci,

Jest nam miło poinformować, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jak również w ramach imponującej dynamiki rynkowych wyzwań, współpracy i rozwoju wprowadziliśmy do oferty najnowszy produkt dedykowany instalacjom gruntowych pomp ciepła dużych i średnich mocy.

Studnia Terra PRO COMBO dostępna jest w zakresie 28-42 sekcji i jako komora włazowa gwarantuje wyjątkową wygodę, bezpieczeństwo i komfort obsługi skomplikowanych instalacji geotermalnych. Uzupełnia tym samym typoszereg dobrze znanych studni Terra MINI, OPTI i PRO.

Produkt dostępny będzie niebawem w najnowszym katalogu PRAWTECH GEOTHERMAL 08_2022. Jednak już teraz oferujemy możliwość realizacji zamówień na prezentowaną komorę w tzw. przedsprzedaży.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

WEŹ UDZIAŁ W NAWAŻNIEJSZYM WYDARZENIU W BRANŻY OZE

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), który odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w Krakowie. W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy w formie hybrydowej.

Kongres PORT PC to najważniejsze, coroczne wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, w każdym roku gromadzące kilkaset osób z branży techniki grzewczej i budynkowej. Warto wspomnieć, że 2021 roku na wydarzeniu było ponad 1000 uczestników. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Miło nam poinformować, że firma PRAWTECH jest jednym ze sponsorów tego największego w branży OZE wydarzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu znajdują się na stronie internetowej: WWW.PORTPC.PL/KONGRES.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na konferencję w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii, która odbędzie się w Katowicach w dniu 19 maja.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tym wydarzeniu proszę o kontakt.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH INSTALACJE !

Szanowni Państwo,

Wszystkich Państwa wybierających się w nadchodzącym tygodniu na targi Instalacje w Poznaniu zapraszamy do odwiedzenia stoiska partnerskiego, gdzie będzie okazja spotkać się z przedstawicielem naszej firmy i omówić aspekty handlowe i techniczne oferty PRAWTECH GEOTHERMAL.

Mamy do dyspozycji zaproszenia uprawniające do nieodpłatnego wstępu na teren wystawienniczy. Osoby zainteresowane zaproszeniami uprawniającymi do darmowego wstępu prosimy o kontakt zwrotny.

Życzymy udanych Targów i do zobaczenia!

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

WESOŁYCH ŚWIĄT !

Szanowni Klienci,

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

życzy
Zarząd i Pracownicy
PRAWTECH sp. z oo.

TARGI ENEX 2022

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż w roku 2022 Firma PRAWTECH obchodzi swoje 25-lecie. Z tego powodu uruchomiliśmy akcję jubileuszową, która będzie w sposób szczególny honorować naszych stałych odbiorców jak również nowych klientów. Pragniemy, by ten rok był wspólnym doświadczeniem sukcesów jakie odnosimy wraz z naszymi partnerami.
Dlatego na stoisku targowym ENEX 2022 wskażemy na najnowsze kierunki rozwoju firmy i innowacje w ramach oferty PRAWTECH GEOTHERMAL – dolne źródło dla gruntowej pompy ciepła.

Zapraszamy do Kielc w dniach 23-24 luty 2022 na stoisko PRAWTECH Nr E-61. Dla gości targowych wizytujących naszych reprezentantów przewidujemy upominki. Będą one losowane i rozsyłane na koniec targów spośród pozostawionych na stoisku wizytówek firmowych.

Liczymy, że targi będą dla nasz wszystkich wspaniałą okazją do spotkań i wspólnych dyskusji.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

KONKURS NA REFERENCJE

Szanowni Klienci,

W związku z udziałem Państwa firm i naszych rozwiązań systemowych w szeregu innowacyjnych i strategicznych instalacji na terenie całego kraju zachęcamy do wysyłania do naszej firmy referencji: zarówno tych produktowych jak również podmiotowych. W sytuacji udzielenia z Państwa strony zgody na ich wykorzystanie dla celów marketingowych gwarantujemy zaprezentowanie plików w dedykowanej zakładce na stronie internetowej www.prawtech.pl oraz udział Państwa firm w naszym programie na jubileusz 25-lecia.
Zachęcam do wysyłki referencji na adres: biuro@prawtech.pl . Najciekawsze inwestycje wykonane w oparciu o system zgrzewany PPR PRAWTECH oraz/lub rozwiązania PRAWTECH GEOTHERMAL zostaną nagrodzone. Pozwoli to również na szerszą promocję Państwa usług i produktów firmy PRAWTECH.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z działem obsługi klienta BOK PRAWTECH.

Z najlepszymi życzeniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Szanowni Państwo,

Dziękujemy Państwu za zaufanie i współpracę.
Życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia
oraz powodzenia w realizacji wszystkich planów w nadchodzącym Nowym Roku!

zarząd i pracownicy

Prawtech sp. z o.o.

AKCJA PROMOCYJNA 2022

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze powszechne zastosowanie przy wykonywaniu instalacji pomp ciepła średnich i dużych mocy badania echa termicznego odwiertu (tzw. próba TRT) zapraszamy do zapoznania się z akcją promocyjną przygotowaną na rok 2022. W ramach oferty PRAWTECH GEOTHERMAL będziemy przekazywać naszym partnerom vouchery na kwotę 3000 zł netto upoważniające do wykorzystania przy zleceniu badań firmie TRT Pomiary.
W celu uzyskania Vouchera należy dokonać zakupów 100 sond serii PRAWTECH FUTURA w dowolnej konfiguracji. Zakupy sumują się za okres od 01.01 do 31.12.2022.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z działem handlowym PRAWTECH.

Już teraz życzymy wielu udanych inwestycji i odwiertów.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

EDISON – ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH

Szanowni Państwo,

Informujemy, że firma PRAWTECH wdrożyła do użytkowania system cyfrowego przesyłania i zapisu dokumentów sprzedażowych, takich jak zamówienia i faktury.

System ten umożliwia:
● przesyłanie między dostawcą a odbiorcą ww. dokumentów w postaci plików o ustalonej strukturze i zawartości,
● wczytywanie tych dokumentów w stosowanym oprogramowaniu sprzedażowym bez konieczności ręcznego ich przepisywania.

Stosowanie systemu EDI przynosi oszczędność czasu i pozwala uniknąć pomyłek.
Ten płatny system jest wdrażany i administrowany przez firmę EDISON z Krakowa, jednego z głównych operatorów EDI w Polsce.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką wymianą danych między naszymi firmami, prosimy o kontakt z nami celem przekazania szczegółów.

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

JUBILEUSZ

Szanowni Państwo,

Publikujemy artykuł, które powstał w związku z przygotowaniami firmy PRAWTECH do uczczenia 25-tej rocznicy naszego powstania. Życzymy miłej lektury.

Artykuł dostępny TUTAJ

Jednocześnie zapowiadamy akcję jubileuszową, która wejdzie w życie w roku 2022 roku i będzie w sposób szczególny honorować naszych stałych odbiorców. Szczegóły już wkrótce!

Zapraszamy i dziękujemy serdecznie za Państwa bezcenny udział w budowie naszej rynkowej pozycji i marki PRAWTECH.

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

PROMOCJA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z akcją promującą duże średnice rur i kształtek systemu PPR produkowanych przez PRAWTECH Sp. z o.o. Zachęcamy do kontaktu z BOK lub pracownikami terenowymi w celu poznania szczegółów kampanii promocyjnej.

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

GRUNT TO DOBRE ŹRÓDŁO

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym materiałem z serii poświęconej gruntowym pompom ciepła. Publikacja jest wynikiem współpracy firmy PRAWTECH wraz z Grupą SBS na rzecz promocji odnawialnych źródeł energii oraz produktów PRAWTECH GEOTHERMAL.

Artykuł dostępny TUTAJ

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA PRAWTECH Z GRUPĄ
SBS SP. Z O.O.

Szanowni Państwo,

Firma PRAWTECH wraz z Grupą SBS uruchomiła wspólne działania na rzecz promocji odnawialnych źródeł energii oraz powiązanych z OZE produktów i rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym artykułem z zaplanowanej serii materiałów i dokumentów poświęconych współpracy oraz gruntowym pompom ciepła.

Artykuł dostępny TUTAJ

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

MATERIAŁ DO WYPEŁNIENIA OTWORÓW MONTAŻOWYCH SOND TERRACEM 2.0 GROUTING ORIGINAL

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną nowością w ofercie PRAWTECH GEOTHERMAL.
Pod nazwą handlową TerraCEM 2.0 Grouting ORIGINAL wprowadziliśmy do sprzedaży mieszankę spoiw mineralnych służącą wypełnieniu przestrzeni pierścieniowej otworu montażowego dla sondy gruntowej. Prezentowany materiał pozwala uzyskać trwałe połączenie sondy z górotworem, co gwarantuje optymalne przewodnictwo ciepła i redukcję oporu termicznego otworu. Zastosowanie TerraCEM 2.0 jako materiału do uszczelniania i wypełniania przestrzeni pomiędzy pionowym wymiennikiem ciepła a ścianą otworu zapewnia następujące korzyści:

● Redukcja oporu termicznego otworu;
● Trwałe połączenie sondy z górotworem;
● Ochrona sondy przed punktowym obciążeniem
● Izolacja warstw wodonośnych: zapobieganie mieszania się wód z różnych horyzontów wodnych i wymywaniu materiału wypełniającego otwór
● Brak szkodliwego wpływu na środowisko naturalne;
● Łatwość w przygotowaniu i aplikacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnych warunków transakcyjnych oraz szerszej informacji technicznej.

Z najlepszymi życzeniami,

Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

AKCJA PARTNERSKA 100 SOND PRAWTECH GEOTHERMAL

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, że na Państwa życzenie wznawiamy promocję dla partnerów PRAWTECH GEOTHERMAL pod hasłem: Akcja partnerska 100 sond 2021.
W myśl przyjętych w zeszłym roku zasad zakupy dokonywane przez partnera akcji w okresie od maja do grudnia 2021 roku sumują się i wraz z przekroczeniem łącznej ilości 100 sond dowolnej konfiguracji generujemy kupon promocyjny umożliwiający zakup zgrzewarki elektrooporowej w cenie 1PLN netto. Akcja przewiduje możliwość wielokrotnego uzyskania kuponów promocyjnych proporcjonalnie do ilości nabytych sond ( 200 szt sond = 2 vouczery itd.)

Szczegóły akcji dostępne w siedzibie PRAWTECH oraz u pracowników terenowych.

Zapraszamy i życzymy sukcesów.

Dyrektor ds. handlowych
Marcin Franke

SYSTEM RUROCIĄGÓW PREIZOLOWANYCH PRAWTECH

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi produktami w ofercie PRAWTECH GEOTHERMAL. Wprowadziliśmy m.in. rury preizolowane PRAWTECH dedykowane systemom niskotemperaturowym dolnych źródeł ciepła. Przewody układane są w płytkich wykopach zgodnie z wymogami i wskazaniami projektowymi (w tym w strefie przemarzania gruntu), a ich duża elastyczność umożliwia omijanie przeszkód w gruncie bez stosowania kolan i łuków. Jest to samokompensujący się układ wydłużeń liniowych, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania punktów stałych i kompensatorów. Oferowane produkty pozwalają osiągnąć lepsze warunki izolacji termicznej rurociągów oraz podnoszą bezpieczeństwo mechaniczne poziomych przewodów instalacji dolnego źródła ciepła.
Rury preizolowane zostały dopuszczone do stosowania w oparciu o normę PN-EN 15632-1-3. Produkt dedykujemy do pracy w rurociągach przemysłowych ze szczególnym uwzględnieniem układów gruntowej pompy ciepła.

INWENTARYZACJA 2020

Drodzy Klienci,

Pragniemy poinformować Państwa, że w dniach 17-24.12.2020 mamy zaplanowane czynności inwentaryzacyjne w magazynach produkcyjnych PRAWTECH. W związku z powyższym wysyłka towarów i realizacja Państwa zamówień może ulec opóźnieniu. Z góry przepraszamy za wszelkie niedogodności i zapewniamy, że dokonamy wszystkich starań, by zaplanowana inwentaryzacja nie wpłynęła na jakość kontaktów z naszą firmą.

Z pozdrowieniami
PRAWTECH Sp. z o.o.

NOWY PRODUKT W OFERCIE PRAWTECH GEOTHERMAL

Drodzy Klienci,

Jest nam miło poinformować, że w ramach oferty PRAWTECH GEOTHERMAL udostępniamy Państwu nasz najnowszy wyrób – sondę geotermalną Terra FUTURA. Wymiennik jest w całości produkowany w naszej fabryce w Polsce z wykorzystaniem najnowszych technologii i procesów. Produkt powstał w wyniku konsultacji z partnerami i fachowcami z branży i jest odpowiedzią na szereg rynkowych potrzeb i przemyśleń. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją 3D, która obrazuje technologię produktu. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Z pozdrowieniami
Zarząd PRAWTECH Sp. z o.o.

Link: https://www.youtube.com/watch?v=Y-Ho_OjFKZI

PRZYSTĄPIENIE PRAWTECH DO STOWARZYSZENIA PORT PC

Drodzy Partnerzy,

Jest nam miło przekazać, iż Spółka PRAWTECH dołączyła w tym roku formalnie do grona firm wspierających Polską Organizację Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC) z siedzibą w Krakowie. Cieszymy się, że możemy w ten sposób uczestniczyć w kreowaniu trendów energetycznych i promocji ekologicznych rozwiązań grzewczo-chłodniczych przyjaznych otoczeniu. Akces do stowarzyszenia PORT PC jest jednocześnie dowodem uznania i zaufania branży dla realizowanej przez firmę PRAWTECH strategii produktowej i biznesowej.

Z pozdrowieniami
Zarząd PRAWTECH Sp. z o.o.

NOWOŚĆ W OFERCIE PRAWTECH GEOTHERMAL

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, że w miesiącu sierpniu wprowadzamy do oferty PRAWTECH GEOTHERMAL nową grupę produktową: glikole i ich mieszaniny przygotowane dla zapewnienia optymalnej pracy gruntowych pomp ciepła. W ofercie znajdą się: koncentrat glikolu propylenowego oraz etylenowego jak również gotowe wodne roztwory o temperaturze krzepnięcia -15oC. Gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych w produkcji surowców oraz kompletną ochronę przeciw korozji chemicznej i biologicznej.

Jednocześnie wskazujemy, że od 01.08.2020 w ofercie technologii dolnego źródła ciepła PRAWTECH pojawi się nowy produkt: izolowana szafka rozdzielaczowa serii Terra BOX. Produkt został zaprojektowany do wygodnego montażu natynkowego i podtynkowego, zarówno wewnątrz budynków jak i na ich ścianach zewnętrznych.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu zwrotnego.

Z pozdrowieniami
PRAWTECH Sp. z o.o.

STUDNIE TERRA PRO I UNI: NOWOŚCI W OFERCIE PRAWTECH GEOTHERMAL

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, że wraz z inauguracją nowego katalogu produktów serii PRAWTECH GEOTHERMAL 2020 wprowadziliśmy do sprzedaży szereg rozwiązań na czele ze studnią rozdzielaczową Terra PRO oraz studnią kaskadową Terra UNI.

Studnie inwestycyjne serii Terra PRO oferowane są w zakresie 15-28 sekcji i przeznaczone są dla instalacji dużych i średnich mocy. W celu podniesienia komfortu i bezpieczeństwa obsługi układu hydraulicznego dolnego źródła ciepła komory serii PRO zostały wyposażone w sekcję przepustnic międzykołnierzowych Dn100 montowanych na zbiorczych belkach kolektorowych (zasilającej i powrotnej). Zawory umożliwiają odseparowanie całego rozdzielacza hydraulicznego wraz z polem wymienników ciepła od rur dobiegowych i maszynowni pompy ciepła.

Natomiast studnie kaskadowe serii Terra UNI są specjalistyczną linią produktów dedykowaną dla obsługi złożonych i rozproszonych układów dolnego źródła ciepła. Ich zadaniem jest zintegrowanie zaprojektowanych pól odwiertów poprzez centralne połączenie poszczególnych studni rozdzielaczowych.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą aktualną ofertą.

Z pozdrowieniami
PRAWTECH Sp. z o.o.

TARGI ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII ENEX

Szanowni Klienci,

Dziękujemy za odwiedzenie stoiska targowego PRAWTECH GEOTHERMAL organizowanego w ramach Targów Energii Odnawialnej ENEX w Kielcach. Miło nam poinformować, iż współtworzyliśmy zdaniem wielu zwiedzających najciekawszą imprezę branżową w kraju zorientowaną na rynek OZE.

W imieniu zespołu Prawtech zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań by odnieść się do dyskutowanych z Państwem na targach kwestii w możliwie jak najszybszym terminie.

Zachęcamy do kontaktu i dalszej współpracy. Dziękujemy.

XVIII EDYCJA TARGÓW ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII ENEX

Drodzy Klienci, Szanowni Partnerzy,

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmowego PRAWTECH w ramach XVIII Edycji Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX, które odbędą się w dniach 26-27.02.2020 w Kielcach. Zaprezentujemy Państwu najnowsze technologie z grupy produktów PRAWTECH GEOTHERMAL.

Znajdziecie nas Państwo na stoisku E-62 w ramach tzw. Pasażu Energetycznego. Zapraszamy i życzymy udanych targów!

NOWY KATALOG PRAWTECH PRODUKTÓW OZE NA ROK 2020

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż w dniu 02.01.2020 roku inauguruje swoje istnienie nowy katalog produktów i cen firmy PRAWTECH z zakresu technologii dolnego źródła ciepła.

W folderze poświęconym Odnawialnym Źródłom Energii (OZE) znajdziecie Państwo nową linię produktów dedykowaną współpracy z gruntowymi pompami ciepła m.in.: studnie i rozdzielacze wielosekcyjne oraz sondy do odwiertów geotermalnych. Zapowiadany katalog znajdziecie Państwo wkrótce w sekcji: Do pobrania.

Zapraszamy niniejszym do współpracy i kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji handlowych i technicznych.

ORGANIZACJA PRACY W OKRESIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNYM.

Szanowni Klienci,

Z uwagi na nadchodzący okres Świąt oraz Nowego Roku pragniemy uprzedzić Wszystkich Państwa o zmianie organizacji czasu pracy w firmie PRAWTECH.

23-27.12.2019 – przerwa świąteczna, firma pozostaje zamknięta;

30.12.2019-3.01.2020 – inwentaryzacja, firma pozostaje zamknięta.

Z uwagi na powyższe realizację zamówień rozpoczynamy od dnia 7.01.2020. Serdecznie zapraszamy i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.

PORADNIK INWESTORA: ENERGIA GEOTERMALNA I POMPY CIEPŁA.

Szanowni Klienci, Drodzy Partnerzy,

Dla osób zainteresowanych poszerzeniem wiedzy o podstawowe informacje z zakresu gruntowych pomp ciepła udostępniamy Poradnik inwestora: Energia geotermalna i pompy ciepła do pobrania w wersji elektronicznej. Materiał publikujemy dzięki przychylnemu stanowisku Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), której statutowym celem jest rozpowszechnianie wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii.Życząc udanej lektury zachęcamy jednocześnie do zapoznania się z propozycją produktową firmy PRAWTECH z zakresu sond i rozdzielaczy do gruntowych pomp ciepła.

Pozdrawiamy.

TARGI W DUBAJU

W dniach 23-26 listopada braliśmy udział w targach BIG 5 w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

W tym roku odbyła się jubileuszowa, 40 edycja tych targów.

The BIG 5 to największe targi budowlane ukierunkowane na Bliski Wschód, Azję i Afrykę. W tym roku przyciągnęły ponad 68000 zwiedzających i 2500 wystawców ze 130 krajów, reprezentujących kupców i dostawców w zakresie całego cyklu budowlanego.

Klientom z Bliskiego Wschodu przybliżylismy naszą ofertę z zakresu instalacji z polipropylenu oraz odnawialnych źródeł energii.

WYMOGI WYKONAWCZE DLA INSTALACJI DŹC PRAWTECH

Szanowni Klienci,

Jest nam milo poinformować, iż uaktualniliśmy dokument: Wymogi wykonawcze dla instalacji DŹC PRAWTECH o niezbędne dla prawidłowego montażu naszych wyrobów informacje i instrukcje.

Dokument znajduje się w zakładce do pobrania na stronie internetowej www.PRAWTECH.pl. Aby przejść do zakładki, proszę kliknąć w link

Zapraszamy do współpracy jak również jesteśmy do dyspozycji w zakresie wszelkich pytań związanych z technicznymi i handlowymi obszarami współpracy w oparciu o produkty dolnego źródła ciepła Prawtech.

PROTOKÓŁ PRÓBY PRZEPŁYWU ORAZ KONTROLI CIŚNIENIENIA DLA SOND PRAWTECH

Szanowni Klienci,

W związku z formalno-prawnym obowiązkiem ciążącym na wykonawcy poddania instalacji hydraulicznej dolnego źródła ciepła próbom przepływu i ciśnienia jest nam miło poinformować, iż załączamy do wykorzystania przez naszych klientów wzór tych dokumentów.

Liczymy, iż ułatwi to Państwu obsługę inwestycji i klientów a jednocześnie pomoże zinwentaryzować materiały niezbędne dla uruchomienia pakietu gwarancyjnego w firmie PRAWTECH.

W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.

CERTYFIKAT GWARANCJI DŹC PRAWTECH (CERTYFIKAT GWARANCJI 10 LAT)

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż wieloletnie doświadczenia firmy Prawtech na rynku technologii twarzywowych w Polsce i na świecie akcentujemy poprzez uruchomienie technologii tworzywowych w Polsce i na świecie akcentujemy poprzez uruchomienie procesu certyfikacji naszych Odbiorców w ramach dolnych źródeł ciepła Prawtech.

Procedura rozszerzenia gwarancji pozwala ubiegać się Państwu o gwarancję na zakupione produkty geotermalne do lat 10, a w szczególnych sytuacjach do lat 30. W razie pytań prosimy o kontakt z Państwa opiekunem lub działem handlowym Prawtech.

Zapraszamy do współpracy.

POD CZUJNYM OKIEM GOLEMA

Golem, system zarządzania produkcją, został uruchomiony i zsynchronizowany z pracą urządzeń w nowej hali produkcyjnej.

System Golem można zaliczyć do grupy MES (Manufacturing Execution System) czyli systemów zbierających dane produkcyjne w czasie rzeczywistym, pozwalających na analizę produkcji i kontrolę uruchomionych zleceń produkcyjnych z uwzględnieniem optymalności planowania.

Golem pozwala na ciągłą obserwację maszyn, urządzeń, elementów kluczowych w procesie sprawności zakładu pracy. Obserwacja odbywa się dyskretnie. Można zobaczyć w jakim stanie są maszyny (status), jaki produkt w danej chwili jest wytwarzany, kto jest operatorem, jaki czas został do końca zlecenia itd. Możliwy jest również zdalny nadzór nad maszynami.

Wykorzystanie systemu Golem pozwala w zdecydowanie szybszym czasie zareagować na niepokojące stany produkcyjne. Szybka ich weryfikacja dzięki graficznemu przedstawieniu zgromadzonych danych umożliwia sprawne zarządzanie całym działem produkcji.

II ETAP URUCHAMIANIA PRODUKCJI W NOWEJ HALI ZAKOŃCZONY

Zakończyliśmy etap transferu maszyn i urządzeń do nowej hali produkcyjnej. Obecnie produkcja rur i kształtek odbywa się w całości w nowym obiekcie.

W ostatnich tygodniach zamontowany został również system automatycznego podawania surowca oraz uruchomiliśmy grupę nowych wtryskarek.

Mamy pewność, że ta inwestycja poza poprawą ergonomii i organizacji pracy wpłynie pozytywnie na podniesienie poziomu jakości i dostępności naszych produktów. Pragniemy przy okazji poinformować, że obecnie przygotowywane są wdrożenia nowych produktów, szczegóły przekażemy za kilka miesięcy.

DIAMENTY FORBESA DLA FIRMY PRAWTECH

PRAWTECH sp. z oo. została uhonorowana Diamentem Forbesa – wyróżnieniem przyznawanym polskim przedsiębiorstwom najszybciej zwiększającym swoją wartość rynkową.

W dwunastej edycji Diamentów redakcja miesięcznika „Forbes” we współpracy z firmą Bisnode Polska (niezależnym ekspertem i europejskim liderem w gromadzeniu, opracowywaniu i dostarczaniu informacji gospodarczej) opracowała zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju. Analitycy i eksperci wyceniali firmy, stosując metodę szwajcarską. Łączy ona metodę majątkową i dochodową.

W środę 29 maja w Hotelu Starym w Krakowie wręczono Diamenty Forbesa dla firm z województw małopolskiego i podkarpackiego. Nasza spółka została doceniona w segmencie firm o przychodach ze sprzedaży w zakresie 5-50 mln zł, plasując się w tym rankingu na 3 miejscu w województwie małopolskim oraz na 77 w kraju.

PRAWTECH NA TARGACH PROFESJONALISTÓW INSTALACJI NA UKRAINIE

W dniach 15-18 maja 2019 roku braliśmy udział w targach INSTALL FEST w Kijowie.

Jest to nowy format targowy skierowany wyłącznie do profesjonalistów w kategorii odwiedzających “instalatorzy i projektanci” i kategorii wystawców “tylko fabryki, producenci/marki”. Targi powstały z myślą stworzenia profesjonalnej płaszczyzny dla uznanych producentów z rynku HVAC w celu skutecznego przekazania ukraińskim instalatorom i projektantom dostępnych informacje technicznych o produktach i innowacjach. Organizatorzy wprowadzili następujące ograniczenia w doborze wystawców: “private-label” — towary niewiadomego pochodzenia lub wprowadzające konsumenta w błąd, marki z niską jakością towarów, marki wyprodukowane bez europejskich standardów w krajach Azji, produkty z “zepsutą” reputacją.

Oferta PRAWTECH w zakresie produktów oraz liczne konkursy z nagrodami przeprowadzane na naszym stoisku cieszyły się dużym zainteresowaniem instalatorów z Ukrainy. Dziękujemy za wspólne spotkania i dobrą atmosferę jaka panowała w Kijowie !

TARGI ISH 2019

Nasza firma po raz kolejny wzięła udział jako wystawca w targach ISH we Frankfurcie nad Menem, które to targi odbywają się w cyklu dwuletnim.

Ta impreza wystawiennicza o charakterze globalnym (odwiedzający ze 160 krajów) stwarza niepowtarzalną możliwość spotkań branżystów z obszaru przemysłu, handlu, projektowania i wykonawstwa instalacji do ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i dostarczania wody.

We Frankfurcie w ciągu 5 dni odbyliśmy szereg konstruktywnych spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami z kilku kontynentów i mamy nadzieję na nawiązanie owocnej współpracy po targach. Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska!

RUSZYŁA PRODUKCJA W NOWEJ HALI!

Początek roku 2019 przywitaliśmy w dobrych nastrojach, bo w nowo powstałej hali produkcyjnej.

Po zeszłorocznym okresie budowy i wyposażania obiektu nastąpiła relokacja ciągów produkcyjnych do nowej lokalizacji. Nasze możliwości wytwórcze zostały także znacznie wzmocnione poprzez zakup i zainstalowanie nowoczesnej linii do produkcji rur wielowarstwowych.

Kolejny etap modernizacji naszego zakładu przed nami, o czym poinformujemy po jego zakończeniu.

MIĘDZYNARODOWE TARGI INSTALACYJNE 2018 – INSTALACJE 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w Poznańskich targach, które odbędą się w dniach 23 – 26 kwietnia 2018 roku.

Tegoroczna edycja zgromadzi 30 tysięcy profesjonalistów z 46 krajów całego Świata, na których nie mogło zabraknąć firmy Prawtech.

Najważniejsze wydarzenie biznesowe branży instalacyjnej będzie spotkaniem wiodących polskich oraz zagranicznych producentów i dostawców urządzeń z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz chłodniczej Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz ekspozycji, gdzie nasi eksperci będą do Państwa dyspozycji.

Do zobaczenia w hali nr 5 stoisko nr 74!

NOWA HALA!

Nowa hala produkcyjna na naszym terenie przy ulicy Garbarskiej już stoi, a prace nad jej ukończeniem idą pełną parą. Budowa rozpoczęła się z początkiem tego roku, a odbiór przewidziany jest na okolice maja tego roku.

Stawiamy na rozwój – planujemy znaczne zwiększenie produkcji oraz rozszerzamy sprzedaż na rynki zagraniczne. a inwestując w lepsze i większe hale oraz magazyny, chcemy zwiększyć moce produkcyjne oraz dostępność towaru dla klienta.