AKTUALNOŚCI

TARGI GRUPY SBS

Szanowni Klienci,

Zapraszamy na odwiedzenie naszego stoiska na targach zorganizowanych przez grupę SBS:

  • Data i miejsce: Targi odbędą się 21-22 maja 2024 r. w Strykowie k. Łodzi.
  • Edycja: Jest to 9. edycja Targów Grupy SBS, skierowana wyłącznie do profesjonalistów z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej.
  • Dlaczego warto: Targi to okazja do zapoznania się z nowościami produktowymi, nawiązania kontaktów handlowych i uczestnictwa w konkursach targowych.
  • Dodatkowe informacje: Organizowana jest Akcja Autokarowa zapewniająca bezpłatny dojazd, a dla gości dostępny jest bezpłatny poczęstunek grillowy.

Pozdrawiamy,

BOK PRAWTECH sp. z oo.

AUDYT TECHNOLOGICZNY PRODUKTÓW PRAWTECH GEOTHERMAL

Dzień dobry Państwu,

Jest nam miło poinformować, że produkty grupy PRAWTECH GEOTHERMAL uzyskały pozytywną opinię Wydziału Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Niniejsza rekomendacja to wynik wieloletnich działań rozwojowych Spółki PRAWTECH na rzecz promocji gruntowych pomp ciepła i efekt implementacji systemowych rozwiązań z zakresu tzw. dolnych źródeł.

Kolejne niezależne badania stanowią dla zespołu PRAWTECH legitymację dla naszej pracy i motywację do dalszych wysiłków wdrożeniowych i handlowych.

Z pozdrowieniami / Best regards,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych
Commercial director

INNOWACJE W RAMACH OFERTY PRAWTECH GEOTHERMAL 2024

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do lektury najnowszego katalogu produktów PRAWTECH GOTHERMAL dostępnego do pobrania na www.prawtech.pl

Pośród szeregu rozwiązań dobrze znanych na rynku OZE w aktualnej odsłonie oferty dolnych źródeł ciepła znajdą Państwo między innymi:

  1. Innowacyjną komorę rozdzielaczową Terra Serii V;
  2. Katalog sond serii FUTURA, w tym najnowszy typoszereg SLIM oraz Half Ninety;
  3. Rodzinę szafek Terra BOX rozszerzoną o układy 5-8 sekcji.

W przypadku wszelkich pytań  i w celu ustalenia warunków handlowych na nowy asortyment zachęcamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta jak również pracownikami terenowymi grupy PRAWTECH.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlowych

II EDYCJA SEMINARIUM PRAWTECH GEOTHERMAL i ENEX 2024

Dzień dobry,

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom II edycji Seminarium PRAWTECH GEOTHERMAL 2024 za udział w naszym spotkaniu. Grono prawie 50 osób i firm obecnych na wydarzeniu jest najlepszym świadectwem rzeczywistego zainteresowania programem i kierunkami rozwoju kampanii PRAWTECH GEOTHERMAL. Cieszy nas Państwa zaangażowanie w budowanie perspektywicznych relacji, wymianę doświadczeń i umacnianie rynkowej pozycji gruntowych pomp ciepła.

Dziękujemy jednocześnie za liczną Państwa obecność na naszym stoisku targowym ENEX 2024.

Jesteśmy do dyspozycji na okoliczność kolejnych pytań technicznych i nadchodzących wyzwań handlowych.

Życzymy dalszych sukcesów i najlepszych doświadczeń z rozwiązaniami grupy PRAWTECH GOETHERMAL.

Z pozdrowieniami / Best regards,

Marcin Franke

Dyrektor ds. handlowych
Commercial director
+48 538 334 938
m.franke@prawtech.pl

ZAPRASZAMY NA TARGI ENEX 2024

Szanowni Państwo,

Jest nam miło zaprosić Państwa do Kielc na kolejną edycję Targów Energii Odnawialnej ENEX 2024, które odbędą się w dniach 07-08 lutego.

Na stoisku targowym PRAWTECH Nr E-38 wskażemy na najnowsze kierunki rozwoju firmy i innowacje prezentowane w ramach oferty PRAWTECH GEOTHERMAL.

Dla gości targowych wizytujących naszych przedstawicieli przewidujemy upominki. Nie zabraknie też nowości produktowych i merytorycznych rozmów z zakresu prezentowanych rozwiązań.

Liczymy, że targi będą dla nas wszystkich wspaniałą okazją do spotkań i wspólnych dyskusji.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlowych

KOLEJNY REKORD PRAWTECH GEOTHERMAL

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować o  znakomitych tegorocznych wynikach rynkowych sektora gruntowych pomp ciepła w Polsce oraz o wybitnym sukcesie rozwiązań wywodzących się spod marki PRAWTECH.

W ramach zadań Państwowej Służby Geologicznej zostały opublikowane najnowsza mapa i statystyki dla otworowych wymienników ciepła wierconych w Polsce na potrzeby inwestycji budowlanych. Warto zauważyć, że ich łączna moc wg PIG wyniosła w samym tylko 2022 roku aż 156 MW! To bez wątpienia istotny wkład w krajowy miks energetyczny OZE.

Natomiast najnowsze  statystyki prowadzone przez Polską Organizację Rozwoju Technologii Pomp Ciepła wskazują, że w 2023 sprzedaż gruntowych pomp ciepła wzrosła  o 23% względem analogicznego okresu 2022. To może oznaczać montaż w Polsce w bieżącym roku rekordowej ilości  około 9 tysięcy gruntowych pomp ciepła. Łączną moc tych  instalacji szacujemy na poziomie  nie mniejszym niż 180 MW! Na marginesie można zauważyć, że to mniej więcej tyle, ile wynosi całkowita produkcja ciepła ze wszystkich instalacji geotermalnych w Polsce na czele z Geotermią Podhalańską.

Firma PRAWTECH dostarczając w 2023 roku prawie 12000 sztuk pionowych wymienników ciepła odpowiada za około 56 MW mocy grzewczej zainstalowanej w bieżącym roku.  Przedstawione dane oznaczają ponad 30% udział produktów grupy PRAWTECH GEOTHERMAL w krajowym rynku dolnych źródeł ciepła.

Gratulując sukcesu wszystkim osobom zaangażowanym w promocję gruntowych pomp ciepła szczególne podziękowania kierujemy do naszych klientów i partnerów marki PRAWTECH GEOTHERMAL. To wielkie wyróżnienie i jeszcze większe zobowiązanie oraz odpowiedzialność na kolejne lata.

Z pozdrowieniami,

Marcin Franke

Dyrektor ds. handlowych 

INWENTARYZACJA

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku z coroczną inwentaryzacją w  dniach  11.12.2023-15.12.2023 firma będzie nieczynna.

Zapraszamy do składania zamówień na handel@prawtech.pl

W ww. okresie nie będzie możliwe wydanie towaru z magazynu .

Dostawy zamówień rozpoczynamy od dnia 18 grudnia 2023 r.

Proszę o uwzględnienie powyższej informacji przy planowaniu zamówień do naszej firmy.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za zrozumienie.

Pozdrawiamy,

Zespół PRAWTECH

4 x 4 PRAWTECH OFF ROAD

Dzień dobry,

Gratulujemy wszystkim uczestnikom szkolenia 4 x 4 PRAWTECH OFF ROAD odwagi, umiejętności i pasji! Spotkanie jakie zostało zorganizowane dla partnerów kampanii PRAWTECH GEOTHERMAL było znakomitą okazją do budowy relacji i kształtowania charakterów.  Liczymy wraz z Państwem, że ta inicjatywa będzie kontynuowana w kolejnych latach, o co już teraz apelujemy do Zarządu PRAWTECH 😊

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

AKCJA PROMOCYJNA 4Q TERRA FUTURA

Dzień dobry,

Prosimy o zapoznanie się z informacją o akcji promocyjnej, jaką uruchamiamy dla partnerów PRAWTECH GEOTHERMAL w czwartym kwartale 2023.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke

Dyrektor ds. Handlowych

III SEMINARIUM GEOENERGETYKA I GEOTERMALNE POMPY CIEPŁA, AGH KRAKÓW

Dzień dobry,

Jest nam miło poinformować, iż w minionym tygodniu w Krakowie mieliśmy okazję uczestniczyć  w merytorycznej sesji wykładów zdefiniowanych wokół tematyki seminarium „Ciepło ziemi, ciepłem jutra”.

Następnego dnia,  grupa słuchaczy w tym delegaci firmy PRAWTECH, uczestniczyli w sesji terenowej gdzie prezentowana była instalacja Geotermii Podhalańskiej jak również stanowisko platformy wiertniczej UOS realizujące obecnie projekt najgłębszego na świecie odwiertu geotermalnego o głębokości 7000m! Ten niezwykle zaawansowany projekt badawczy zorientowany jest na osiągnięcie głębokości odwiertu 7km w połowie 2024 roku oraz docelową eksploatację złoża  wód geotermalnych, których temperatura szacowana jest na poziomie 180-2000C.

Gratulujemy organizatorom wydarzenia znakomitej idei oraz oprawy, a uczestnikom możliwości zapoznania sią z unikalnymi w skali globalnej przedsięwzięciami z zakresu geotermii i geoenergetyki.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych


OFF ROAD PRAWTECH GEOTHERMAL

Dzień dobry,

Jest mi miło zaprosić aktywnych partnerów handlowych PRAWTECH GEOTHERMAL na wydarzenie organizowane w dn. 3 października 2023 (wtorek) w Piekarach Śląskich.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla 1 osoby ze zgłoszonej firmy, wymagane jest auto z napędem 4×4. Kurs jazdy w terenie jest zdefiniowany na pierwszym poziomie trudności, co oznacza możliwość praktykowania jazdy w zasadzie każdym autem o napędzie 4×4, choć nieodzownym jest świadomość doboru właściwego ogumienia i możliwość przykurzenia i pobrudzenia swoich czterech kółek. 😊

Chętnych zapraszam do kontaktu, szczegóły w ulotce promocyjnej.

Z pozdrowieniami,

Marcin Franke

Dyrektor ds. handlowych

BADANIA JEDNOSTKOWYCH OPORÓW PRZEPŁYWU WYROBÓW PRAWTECH GEOTHERMAL

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, że kompletny typoszereg wyrobów PRAWTECH GEOTHERMAL został przebadany i zweryfikowany w dwóch niezależnych jednostkach badawczych w tym w laboratorium AGH w Miękinii.

Pragniemy podkreślić, że prace w celu optymalizacji układów dolnych źródeł ciepła oraz wdrożenia na rzecz wprowadzenia na rynek nowych produktów serii Terra firma PRAWTECH realizuje w oparciu o najwyższe standardy i obiektywne oceny.

W efekcie dzielimy się z naszymi partnerami rzetelnymi nomogramami i badaniami pomiarów jednostkowych oporów przepływu wykonanymi w ramach audytu technologicznego pogłębionego, na dwóch niezależnych stanowiskach badawczych i za pomocą wzorowanych czujników ciśnienia o dokładności 0,5%. Opracowane materiały dla sond FUTURA i LAMELA, jak również studni i rozdzielaczy dolnych źródeł ciepła Terra stanowią w efekcie kolejne wsparcie ze strony producenta dla prac projektowych i koncepcyjnych każdej gruntowej pompy ciepła.

W przypadku zainteresowania szczegółami i nawiązaniem współpracy projektowej zapraszamy do kontaktu z BOK PRAWTECH.

Z pozdrowieniami,

Marcin Franke

Dyrektor ds. handlowych

ZAPRASZAMY NA XI KONGRES PORT PC

Serdecznie zapraszamy do udziału w XI Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), który odbędzie się 21 czerwca 2023 r. w Krakowie.
Firma PRAWTECH jest jednym ze sponsorów kongresu.

To doroczne wydarzenie jest najważniejszym dla krajowej branży pomp ciepła i służy jej integracji oraz wymianie wiedzy i doświadczeń. Kongres to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i uwarunkowaniami rozwoju polskiego rynku pomp ciepła w odniesieniu do innych rynków europejskich, polityki Unii Europejskiej i działań polskiej administracji państwowej. To także miejsce premiery wielu przydatnych narzędzi projektowych oraz opracowań związanych z promowaniem i praktycznym wdrażaniem tej szybko rozwijającej się technologii.

Program Kongresu został zaplanowany tak, aby każdy z naszych gości znalazł w nim wiele tematów szczególnie odpowiadających na jego potrzeby. Bezpieczeństwo energetyczne i rozwój energetyki prosumenckiej są wśród tematów, które zostaną poruszone. Gośćmi specjalnymi XI Kongresu będą ważni przedstawiciele administracji państwowej oraz znani eksperci z Polski i zagranicy. Kompleksowy program jest dostosowany do potrzeb producentów, dystrybutorów, przedstawicieli hurtowni, projektantów, wykonawców, serwisantów, przedstawicieli samorządów, organizacji branżowych i uczelni.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia wraz z informacją o rejestracji na wydarzenie znajdują się na stronie internetowej: www.portpc.pl/kongres.
Rejestracja na udział osobisty na miejscu w Kongresie obowiązkowa.
Udział jest płatny, wymagana jest rejestracja. Rejestracja prowadzona jest do 15 czerwca.
– 500 zł netto – cena standardowa 
Link do formularza rejestracyjnego: https://forms.gle/2zRP49DdqTohskfRA

KONFERENCJA OZE STRABAG

Szanowni Państwo,

Za nami kolejna ciekawa i merytoryczna inicjatywa na rzecz promocji OZE i podnoszenia świadomości w branży.

Dziękujemy wszystkim za udział i możliwość wspólnej dyskusji na temat najlepszych praktyk i rozwiązań z zakresu pomp ciepła. Pośród innych liderów branży zaproszonych do udziału w wydarzeniu przez naszego partnera – firmę STRABAG  – mieliśmy przyjemność zaprezentować systemowe rozwiązania z zakresu oferty PRAWTECH GEOTHERMAL. Rozwój technologii pomp ciepła dużych mocy w budynkach przemysłowych, komercyjnych i mieszkalnych wymaga integracji  międzybranżowej i wspólnych rozważań w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań co miało właśnie miejsce w ramach Akademii STRABAG.

Z pozdrowieniami,

Marcin Franke

Dyr. ds. Handlowych

WESOŁEGO ALLELUJA !

Pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy,
spotkań z budzącą się do życia przyrodą,
zdrowia, szczęścia, dobrego nastroju,
oraz smacznego jajka w gronie Najbliższych

życzy
PRAWTECH sp. z o.o.

Terra SECURE NETWORK

Dzień dobry,

Przedstawiamy Państwu najnowszą odsłonę oferty PRAWTECH GEOTHERMAL dedykowanej gruntowym pompom ciepła.

Terra SECURE Network to w pełni autonomiczny moduł służący monitoringowi pracy instalacji dolnego źródła ciepła.  Jego zastosowanie  przenosi współpracę kolektorów gruntowych z pompami ciepła na najwyższy poziom umożliwiając diagnostykę jak również opcjonalnie sterowanie pracą i regulację układu dolnego źródła ciepła.   Z tego względu zachęcamy do skonfigurowania wersji „smart” wyznaczonych zadań projektowych  przy udziale technologii PRAWTECH GEOTHERMAL doposażonej w system TSN.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

TARGI ENEX 2023

Dzień dobry,

Niniejszym składamy podziękowania wszystkim gościom i zwiedzającym za tak liczną obecność  podczas targów ENEX 2023 w Kielcach.

Wydarzenie to zostało odebrane pozytywnie przez branżę, a nasza aktywność na stoisku targowym PRAWTECH GEOTHERMAL to dowód na konsekwentne wsparcie i promocję gruntowych pomp ciepła jako najskuteczniejszej metody dla ogrzewania i chłodzenia  budynków w Polsce oraz na świecie.

Zapraszamy do obejrzenia migawki filmowej z targów.

Z pozdrowieniami,

Marcin Franke

Dyrektor ds. handlowych

SEMINARIUM TECHNICZNE PRAWTECH GEOTHERMAL ENEX 2023

Dzień dobry,

Dziękujemy Wszystkim osobom obecnym na Seminarium technicznym PRAWTECH GEOTHERMAL realizowanym dla sekcji wiertników podczas targów ENEX 2023 w Kielcach.

Wysoka frekwencja oraz oprawa merytoryczna  stanowią pewną przesłankę dla kontynuowania podobnej  formuły spotkań w przyszłości.

Stworzone relacje to natomiast najlepsze narzędzie dla integracji naszych działań na rzecz promocji technologii gruntowych pomp ciepła.    

Szczególne podziękowania kieruję za udział w wydarzeniu Wszystkim Partnerom PRAWTECH GEOTHERMAL jak również znakomitym prelegentom – panom Grzegorzowi Ryżyńskiemu z PIG oraz Krzysztofowi Szerszeniowi z Górażdże Cement za okazane zaangażowanie i  znakomity poziom referatów.

Z pozdrowieniami,

Marcin Franke

Dyrektor ds. Handlowych

SEMINARIUM TECHNICZNE dla SEKCJI WIERTNIKÓW

Szanowni Partnerzy PRAWTECH GOETHERMAL,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na zamkniętą sesję szkoleniową poświęconą technologii dolnego źródła ciepła do pomp gruntowych.

Wraz z partnerami seminarium: Państwowym Instytutem Geologii, firmami Heidelberg Cement/Górażdże oraz Pomiary TRT zapewnimy merytoryczną formułę i idealną okazję do budowy relacji w branży OZE. Spotkanie w Kielcach, którego gospodarzem będzie  PRAWTECH GEOTHERMAL, to przede wszystkim wyjątkowa okazja do networkingu w ramach wspólnych potrzeb i celów.   

Zapraszamy do zapoznania się z załączonym komunikatem. W myśl idei PRAWTECH: Wartość w systemie dziękujemy tym samym naszym partnerom za wspólne budowanie wartości  i marki PRAWTECH GEOTHERMAL.

[ AKTUALIZACJA: zapisy zostały zamknięte ze względu na brak wolnych miejsc ]

Z pozdrowieniami,

Marcin Franke

Dyrektor ds. handlowych

NOWA RURA STABI GLASS OZE

Szanowni Klienci,

Informujemy, że wprowadziliśmy do produkcji nowy asortyment rur – cienkościenne rury stabilizowane włóknem szklanym.

Przeznaczone są do zastosowania w instalacjach niskotemperaturowych, w szczególności zasilanych pompami ciepła.

Więcej informacji w Karcie Produktu w zakładce “Do pobrania / System PP-R”.

Z pozdrowieniami,
PRAWTECH sp. z o.o.

TARGI ENEX 2023

Szanowni Klienci,

Jest nam miło zaprosić Państwa na Targi Energii Odnawialnej ENEX w Kielcach.

Na stoisku targowym wskażemy na najnowsze kierunki rozwoju firmy i innowacje prezentowane w ramach oferty PRAWTECH GEOTHERMAL.

Zapraszamy do Kielc w dniach 08-09 marca 2023 na stoisko PRAWTECH Nr E-53. Dla gości targowych wizytujących naszych przedstawicieli  przewidujemy upominki.

Liczymy, że targi będą dla nas wszystkich wspaniałą okazją do spotkań i wspólnych dyskusji.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlowych

NOWA STUDNIA ROZDZIELACZOWA TERRA MINI PLUS

Drodzy Klienci,

Mamy przyjemność poinformować, że wprowadziliśmy do produkcji nową generację znakomicie znanej Państwu studni rozdzielaczowej Terra MINI.

Komora Terra MINI PLUS podobnie jak jej poprzedniczka pozwala na zabudowę rozdzielacza wielosekcyjnego dla maksymalnie 6 gruntowych wymienników ciepła.    

Studnia zyskała w  edycji przygotowanej na 2023 rok nowy design, wyjątkową estetykę i  ergonomię sprzyjającą obsłudze instalacji gruntowych pomp ciepła małych mocy. Zadbaliśmy również o wypornościową podstawę komory ułatwiającą bezpieczny montaż studni w gruntach o mniejszej stabilności.  

Zapraszam do kontaktu i bieżącej weryfikacji planów i terminów produkcji Państwa zamówień z zakresu PRAWTECH GEOTHERMAL.  

Czeka nas kolejny dynamiczny i pracowity rok. Będzie to z pewnością udany czas dla branży Odnawialnych Źródeł Energii i tego życzymy Wszystkim Państwu raz jeszcze.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

INSTALACJA DOLNEGO ŹRÓDŁA DLA GRUNTOWEJ POMPY CIEPŁA

Szanowni Państwo,

Jest nam miło powitać Wszystkich Państwa  w Nowym Roku.

Dlatego raz jeszcze życzymy Państwu sukcesów z biznesie i spełnienia wymarzonych planów w roku 2023.

Jednocześnie zapraszamy do lektury materiału, jaki dla promocji technologii gruntowych pomp ciepła ulokowaliśmy na łamach poczytnego branżowego magazynu: „Rynek Instalacyjny”.

Artykuł dostępny TUTAJ

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

10 000 SOND FUTURA

Drodzy Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż w samym 2022 roku wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy Państwu  10 000 sztuk sond serii Terra FUTURA.

To nasz wspólny sukces, za co dziękujemy wszystkim naszym Odbiorcom i Partnerom.

Z tej okazji Zarząd firmy zdecydował nagrodzić na koniec roku kalendarzowego 2022 największego krajowego odbiorcę produktów serii PRAWTECH GEOTHERMAL nagrodą specjalną czyli zgrzewarką elektrooporową wraz ze skanerem laserowym.

Dziękuję wszystkim zaangażowanym w budowę marki PRAWTECH GEOTHERMAL na rynku Odnawialnych Źródeł Energii i zapraszam do dalszego kontaktu.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

WSPARCIE DLA PROJEKTANTÓW W OFERCIE PRAWTECH GEOTHERMAL

Szanowni Państwo,

Rozwijamy się dla Państwa, współtworzymy rynek OZE, wdrażamy z Wami i dla Was.

Dlatego w 2023 roku wesprzemy naszych partnerów i projektantów kolejnym produktem z grupy PRAWTECH GEOTHERMAL. W skrócie FUTURAsoft. Szczegóły nadejdą wkrótce…

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

DZIAŁ FAQ – PORADY i ODPOWIEDZI

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do korzystania z zakładki FAQ stworzonej na naszej stronie internetowej, jako wygodnego narzędzia pozwalającego znaleźć odpowiedzi do rozważanych kwestii i pytań.  Lista poruszanych w dziale FAQ zagadnień jest aktualizowana na bieżąco, tak by trafiała w aktualne potrzeby i zainteresowania rynku i naszych Partnerów handlowych.

Zapraszamy,
PRAWTECH Sp. z o.o.

PODZIĘKOWANIA ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI

Szanowni Klienci,

Dziękujemy za liczny udział wykonawców i instalatorów w konferencji “ENERGOOSZCZĘDNE i NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA DOMU”, zorganizowanej przez firmę SANPOL z Poznania, z merytorycznym udziałem PRAWTECH. Wydarzenie miało miejsce w zeszłym tygodniu w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Mamy nadzieję, że konferencja była dla Państwa okazją do inspirującej wymiany myśli, informacji i doświadczeń związanych z jej tematyką.

Już dziś liczymy na Państwa obecność podczas kolejnej edycji konferencji z naszym udziałem.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlowych

ENERGOOSZCZĘDNE i NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA DOMU

Szanowny Kliencie,

Chcesz zaczerpnąć fachowej wiedzy i dowiedzieć się więcej o nowych rozwiązaniach na rynku? Sprawdź agendę i zgłoś swój udział w konferencji organizowanej przez firmę SANPOL z udziałem m.in. firmy PRAWTECH.

Prelegenci przedstawią wybrane zagadnienia z obszaru pomp ciepła, odnawialnych źródeł energii, wentylacji, instalacji grzewczych i innych mających wpływ na energooszczędne i nowoczesne rozwiązania dla domu.

Więcej informacji wraz z możliwością rejestracji do bezpłatnego uczestnictwa online w wydarzeniu znajdziesz na stronie: konferencja.sanpol.pl

 

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. Handlowych

ZAPRASZAMY NA TARGI BUDOWNICTWA W RZESZOWIE

Szanowni Klienci,

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii, a w szczególności firmy poszukujące technologii gruntowych pomp ciepła na partnerskie stoisko targowe firm Vaillant i PRAWTECH, gdzie nasi pracownicy doradzą Państwu w wyborze optymalnych rozwiązań i produktów.

Targi odbędą się w dniach 17-18 września w Hali Podpromie w Rzeszowie. Produkty serii PRAWTECH GEOTHERMAL znajdziecie Państwo na stoisku nr Z13.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

NOWA SONDA TERRA FUTURA DLA POMP CIEPŁA DUŻYCH MOCY

Drodzy Klienci,

Jest nam miło poinformować, że wprowadziliśmy do oferty najnowszy produkt dedykowany instalacjom gruntowych pomp ciepła dużych i średnich mocy.

Sonda Terra FUTURA fourGEO dostępna jest w konfiguracji 4 x 40mm oraz 4 x 32mm. Najnowsza sonda uzupełnia tym samym typoszereg dobrze znanych Państwu sond serii Terra FUTURA.

Produkt dostępny będzie już w sierpniu, a szczegóły znajdziecie Państwo w najnowszym katalogu PRAWTECH GEOTHERMAL 08_2022.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do zapoznania się z najnowszym katalogiem produktów PRAWTECH GEOTHERMAL dostępnym w zakładce “Do pobrania” (od 1-go sierpnia).

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

NOWOŚĆ W OFERCIE PRAWTECH GEOTHERMAL 2022

Drodzy Klienci,

Jest nam miło poinformować, że wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, jak również w ramach imponującej dynamiki rynkowych wyzwań, współpracy i rozwoju wprowadziliśmy do oferty najnowszy produkt dedykowany instalacjom gruntowych pomp ciepła dużych i średnich mocy.

Studnia Terra PRO COMBO dostępna jest w zakresie 28-42 sekcji i jako komora włazowa gwarantuje wyjątkową wygodę, bezpieczeństwo i komfort obsługi skomplikowanych instalacji geotermalnych. Uzupełnia tym samym typoszereg dobrze znanych studni Terra MINI, OPTI i PRO.

Produkt dostępny będzie niebawem w najnowszym katalogu PRAWTECH GEOTHERMAL 08_2022. Jednak już teraz oferujemy możliwość realizacji zamówień na prezentowaną komorę w tzw. przedsprzedaży.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

WEŹ UDZIAŁ W NAWAŻNIEJSZYM WYDARZENIU W BRANŻY OZE

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w X Kongresie Polskiej Organizacji Rozwoju Technologii Pomp Ciepła (PORT PC), który odbędzie się 2 czerwca 2022 r. w Krakowie. W tym roku wydarzenie odbędzie się po raz pierwszy w formie hybrydowej.

Kongres PORT PC to najważniejsze, coroczne wydarzenie branży pomp ciepła w Polsce, w każdym roku gromadzące kilkaset osób z branży techniki grzewczej i budynkowej. Warto wspomnieć, że 2021 roku na wydarzeniu było ponad 1000 uczestników. Spotkanie ma na celu integrację całej branży, a także wymianę wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami.

Miło nam poinformować, że firma PRAWTECH jest jednym ze sponsorów tego największego w branży OZE wydarzenia.

Szczegółowe informacje dotyczące Kongresu znajdują się na stronie internetowej: WWW.PORTPC.PL/KONGRES.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na konferencję w zakresie Odnawialnych Źródeł Energii, która odbędzie się w Katowicach w dniu 19 maja.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w tym wydarzeniu proszę o kontakt.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

SPOTKAJMY SIĘ NA TARGACH INSTALACJE !

Szanowni Państwo,

Wszystkich Państwa wybierających się w nadchodzącym tygodniu na targi Instalacje w Poznaniu zapraszamy do odwiedzenia stoiska partnerskiego, gdzie będzie okazja spotkać się z przedstawicielem naszej firmy i omówić aspekty handlowe i techniczne oferty PRAWTECH GEOTHERMAL.

Mamy do dyspozycji zaproszenia uprawniające do nieodpłatnego wstępu na teren wystawienniczy. Osoby zainteresowane zaproszeniami uprawniającymi do darmowego wstępu prosimy o kontakt zwrotny.

Życzymy udanych Targów i do zobaczenia!

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

WESOŁYCH ŚWIĄT !

Szanowni Klienci,

Spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

życzy
Zarząd i Pracownicy
PRAWTECH sp. z oo.

TARGI ENEX 2022

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, iż w roku 2022 Firma PRAWTECH obchodzi swoje 25-lecie. Z tego powodu uruchomiliśmy akcję jubileuszową, która będzie w sposób szczególny honorować naszych stałych odbiorców jak również nowych klientów. Pragniemy, by ten rok był wspólnym doświadczeniem sukcesów jakie odnosimy wraz z naszymi partnerami.
Dlatego na stoisku targowym ENEX 2022 wskażemy na najnowsze kierunki rozwoju firmy i innowacje w ramach oferty PRAWTECH GEOTHERMAL – dolne źródło dla gruntowej pompy ciepła.

Zapraszamy do Kielc w dniach 23-24 luty 2022 na stoisko PRAWTECH Nr E-61. Dla gości targowych wizytujących naszych reprezentantów przewidujemy upominki. Będą one losowane i rozsyłane na koniec targów spośród pozostawionych na stoisku wizytówek firmowych.

Liczymy, że targi będą dla nasz wszystkich wspaniałą okazją do spotkań i wspólnych dyskusji.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

KONKURS NA REFERENCJE

Szanowni Klienci,

W związku z udziałem Państwa firm i naszych rozwiązań systemowych w szeregu innowacyjnych i strategicznych instalacji na terenie całego kraju zachęcamy do wysyłania do naszej firmy referencji: zarówno tych produktowych jak również podmiotowych. W sytuacji udzielenia z Państwa strony zgody na ich wykorzystanie dla celów marketingowych gwarantujemy zaprezentowanie plików w dedykowanej zakładce na stronie internetowej www.prawtech.pl oraz udział Państwa firm w naszym programie na jubileusz 25-lecia.
Zachęcam do wysyłki referencji na adres: biuro@prawtech.pl . Najciekawsze inwestycje wykonane w oparciu o system zgrzewany PPR PRAWTECH oraz/lub rozwiązania PRAWTECH GEOTHERMAL zostaną nagrodzone. Pozwoli to również na szerszą promocję Państwa usług i produktów firmy PRAWTECH.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z działem obsługi klienta BOK PRAWTECH.

Z najlepszymi życzeniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Szanowni Państwo,

Dziękujemy Państwu za zaufanie i współpracę.
Życzymy zdrowych, spokojnych i pełnych radości Świąt Bożego Narodzenia
oraz powodzenia w realizacji wszystkich planów w nadchodzącym Nowym Roku!

zarząd i pracownicy

Prawtech sp. z o.o.

AKCJA PROMOCYJNA 2022

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze powszechne zastosowanie przy wykonywaniu instalacji pomp ciepła średnich i dużych mocy badania echa termicznego odwiertu (tzw. próba TRT) zapraszamy do zapoznania się z akcją promocyjną przygotowaną na rok 2022. W ramach oferty PRAWTECH GEOTHERMAL będziemy przekazywać naszym partnerom vouchery na kwotę 3000 zł netto upoważniające do wykorzystania przy zleceniu badań firmie TRT Pomiary.
W celu uzyskania Vouchera należy dokonać zakupów 100 sond serii PRAWTECH FUTURA w dowolnej konfiguracji. Zakupy sumują się za okres od 01.01 do 31.12.2022.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z działem handlowym PRAWTECH.

Już teraz życzymy wielu udanych inwestycji i odwiertów.

Z pozdrowieniami,
Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

EDISON – ELEKTRONICZNA WYMIANA DANYCH

Szanowni Państwo,

Informujemy, że firma PRAWTECH wdrożyła do użytkowania system cyfrowego przesyłania i zapisu dokumentów sprzedażowych, takich jak zamówienia i faktury.

System ten umożliwia:
● przesyłanie między dostawcą a odbiorcą ww. dokumentów w postaci plików o ustalonej strukturze i zawartości,
● wczytywanie tych dokumentów w stosowanym oprogramowaniu sprzedażowym bez konieczności ręcznego ich przepisywania.

Stosowanie systemu EDI przynosi oszczędność czasu i pozwala uniknąć pomyłek.
Ten płatny system jest wdrażany i administrowany przez firmę EDISON z Krakowa, jednego z głównych operatorów EDI w Polsce.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani taką wymianą danych między naszymi firmami, prosimy o kontakt z nami celem przekazania szczegółów.

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

JUBILEUSZ

Szanowni Państwo,

Publikujemy artykuł, które powstał w związku z przygotowaniami firmy PRAWTECH do uczczenia 25-tej rocznicy naszego powstania. Życzymy miłej lektury.

Artykuł dostępny TUTAJ

Jednocześnie zapowiadamy akcję jubileuszową, która wejdzie w życie w roku 2022 roku i będzie w sposób szczególny honorować naszych stałych odbiorców. Szczegóły już wkrótce!

Zapraszamy i dziękujemy serdecznie za Państwa bezcenny udział w budowie naszej rynkowej pozycji i marki PRAWTECH.

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

PROMOCJA

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z akcją promującą duże średnice rur i kształtek systemu PPR produkowanych przez PRAWTECH Sp. z o.o. Zachęcamy do kontaktu z BOK lub pracownikami terenowymi w celu poznania szczegółów kampanii promocyjnej.

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

GRUNT TO DOBRE ŹRÓDŁO

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z kolejnym materiałem z serii poświęconej gruntowym pompom ciepła. Publikacja jest wynikiem współpracy firmy PRAWTECH wraz z Grupą SBS na rzecz promocji odnawialnych źródeł energii oraz produktów PRAWTECH GEOTHERMAL.

Artykuł dostępny TUTAJ

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

WSPÓŁPRACA PRAWTECH Z GRUPĄ
SBS SP. Z O.O.

Szanowni Państwo,

Firma PRAWTECH wraz z Grupą SBS uruchomiła wspólne działania na rzecz promocji odnawialnych źródeł energii oraz powiązanych z OZE produktów i rozwiązań. Zachęcamy do zapoznania się z pierwszym artykułem z zaplanowanej serii materiałów i dokumentów poświęconych współpracy oraz gruntowym pompom ciepła.

Artykuł dostępny TUTAJ

Z pozdrowieniami,

Prawtech sp. z o.o.

MATERIAŁ DO WYPEŁNIENIA OTWORÓW MONTAŻOWYCH SOND TERRACEM 2.0 GROUTING ORIGINAL

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zapoznania się z kolejną nowością w ofercie PRAWTECH GEOTHERMAL.
Pod nazwą handlową TerraCEM 2.0 Grouting ORIGINAL wprowadziliśmy do sprzedaży mieszankę spoiw mineralnych służącą wypełnieniu przestrzeni pierścieniowej otworu montażowego dla sondy gruntowej. Prezentowany materiał pozwala uzyskać trwałe połączenie sondy z górotworem, co gwarantuje optymalne przewodnictwo ciepła i redukcję oporu termicznego otworu. Zastosowanie TerraCEM 2.0 jako materiału do uszczelniania i wypełniania przestrzeni pomiędzy pionowym wymiennikiem ciepła a ścianą otworu zapewnia następujące korzyści:

● Redukcja oporu termicznego otworu;
● Trwałe połączenie sondy z górotworem;
● Ochrona sondy przed punktowym obciążeniem
● Izolacja warstw wodonośnych: zapobieganie mieszania się wód z różnych horyzontów wodnych i wymywaniu materiału wypełniającego otwór
● Brak szkodliwego wpływu na środowisko naturalne;
● Łatwość w przygotowaniu i aplikacji.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania indywidualnych warunków transakcyjnych oraz szerszej informacji technicznej.

Z najlepszymi życzeniami,

Marcin Franke
Dyrektor ds. handlowych

AKCJA PARTNERSKA 100 SOND PRAWTECH GEOTHERMAL

Szanowni Klienci,

Jest nam miło poinformować, że na Państwa życzenie wznawiamy promocję dla partnerów PRAWTECH GEOTHERMAL pod hasłem: Akcja partnerska 100 sond 2021.
W myśl przyjętych w zeszłym roku zasad zakupy dokonywane przez partnera akcji w okresie od maja do grudnia 2021 roku sumują się i wraz z przekroczeniem łącznej ilości 100 sond dowolnej konfiguracji generujemy kupon promocyjny umożliwiający zakup zgrzewarki elektrooporowej w cenie 1PLN netto. Akcja przewiduje możliwość wielokrotnego uzyskania kuponów promocyjnych proporcjonalnie do ilości nabytych sond ( 200 szt sond = 2 vouczery itd.)

Szczegóły akcji dostępne w siedzibie PRAWTECH oraz u pracowników terenowych.

Zapraszamy i życzymy sukcesów.

Dyrektor ds. handlowych
Marcin Franke