Kategorie
Uncategorized

PRAWTECH W ELITARNYM GRONIE “GAZELE BIZNESU”

Spółka PRAWTECH znalazła się w prestiżowej klasyfikacji dla najbardziej dynamicznych firm i otrzymała miano „Gazeli Biznesu 2010”

Ten coroczny ranking sporządzany jest w Polsce przez dziennik “Puls Biznesu” i obejmuje szybko rozwijające się małe i średnie firmy, które niezależnie od warunków gospodarczych notują stałą poprawę wyników. Istotnym celem jest również promowanie firm uczciwych, wiarygodnych i ujawniających informacje na temat swoich wyników.

Gazela Biznesu 2010 to firma, która: – rozpoczęła działalność przed rokiem 2007 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś – w latach 2007 – 09 ani razu nie odnotowała straty – w latach 2007 – 09 z roku na rok odnotowywała przyrost sprzedaży – w roku 2007 osiągnęła wartość sprzedaży nie mniejszą niż 3 mln zł i nie większą niż 200 mln zł – przynajmniej od roku 2007 publikuje wyniki finansowe w Monitorze Polskim B lub udostępnia je firmie Coface Poland albo redakcji „Pulsu Biznesu”

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 10 marca 2011r. w przepięknych wnętrzach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.